ش. مهر ۲۷ام, ۱۳۹۸

اشتباهات بچه گانه باعث تساوی بازی شد

 

سید مجتبی حسینی سرمربی مس کرمان :

اشتباهات بچه گانه باعث تساوی بازی شد

کرمان ورزشی – سرمربی مس کرمان پس از تساوی ۲ بر ۲ تیمش مقابل آرمان گهر سیرجان گفت : آنچه من را خوشحال کرد بازی روان بازیکنانم در زمین بود.

سید مجتبی حسینی ادامه داد : بازی خوبی را ارایه دادیم و بازیکنان مس با ارایه یک بازی روان ، بازی خوبی را به نمایش گذاشتند.

وی گفت : علیرغم اینکه می توانستیم پیروز این بازی باشیم اما اشتباهات بچه گانه باعث شد تا نتیجه این بازی به تساوی بینجامد.

حسینی گفت : بازی خیلی خوبی بود و اکثر دقایق بازی توپ و میدان در اختیار ما بود.حق مسلم ما سه امتیاز بود اما این اتفاق نیفتاد و آنچه من را خوشحال کرد با برنامه بودن و روان بازی کردن تیم بود.

وی ادامه داد : امیدوارم در ادامه فصل با کم کردن اشتباهات فردی و تیمی نتایج بهتری را برای مس رقم بزنیم و بی شک این مهم اتفاق خواهد افتاد.

سرمربی مس کرمان با بیان اینکه هیچ وقت دوست نداشتم و ندارم که در رابطه با داوری بازی چیزی بگویم ، اضافه کرد:  این قشر زحمتکش برای فوتبال زحمات زیادی را می کشند و قصد ندارم عملکرد آنان را زیر سوال ببرم اما برایم جای سوال است که چرا صحنه ای که دفاع ما با مهاجم تیم حریف برخورد داشت را پنالتی اعلام کرد اما مشابه همین صحنه در محوطه تیم حریف اتفاق افتاد و داور هیچ عکس العملی نشان نداد.

وی گفت : امیدوارم داوران توجه بیشتری داشته باشند تا باعث اشتباهات تاثیرگذار نشوند.

حسینی در رابطه با آسیب پذیری تیمش از ناحیه دفاع در این بازی نیز گفت : متاسفانه دو دفاع   ما دچار مصدومیت شده اند و همین موضوع باعث شده تا آنها را از دست بدهیم و در این پست مشکلاتی را داشته باشیم.

سرمربی مس کرمان گفت : علیرضا آرتا یکی از بهترین دفاع های ایران است و در پیش فصل مصدوم شد و مجید بهروزی هم دچار مصدومیت شد و این باعث شد تا دستمان برای این بازی خالی باشد.

وی در رابطه با تیم حریف اظهار داشت: آرمان گهر تیم خوبی بود و فوتبال خوبی بازی کرد.

سرمربی مس کرمان گفت : همه تیم ها در لیگ یک به دنبال صعود هستند و امسال با تیم مس به دنبال ارایه بازی های خوب هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *