ش. مهر ۲۷ام, ۱۳۹۸

نمایش خیره کننده میهمان نزد میزبان

 

فرید فاتح – هفته سوم لیگ یک کشور در کرمان دربی جدیدی را رقم زد . مس کرمان میهمان تیم آرمان گهر سیرجان بود که تازه در میان جمع لیگ یکی ها خود را جا داده است.

برخلاف اینکه همیشه میزبان ، میهمان را کلافه می کند و تا می تواند فشار می آورد تا تیم میهمان را تیم دست و پا بسته ای نشان دهد و با این فشارها ، به امتیاز دست یابد، اما این بار برخلاف این بدعت همیشگی مستطیل سبز ، این تیم کرمان یعنی میهمان بود که بر میزبان فائق آمده بود.

بازی روان و کم نقصشان در ۱۵ دقیقه ابتدایی بازی همه را متحیر کرده بود. اما در میان ناباوری در دقیقه ۲۰ سوت احمد محمدی داور بازی ، سکوت ورزشگاه را شکست و در صحنه ای سخت گیرانه نقطه پنالتی را در محوطه جریمه مس نشان داد ، نقطه ای که مسبب آن مدافعان مس بودند.

عباس پورخسروانی که در بازی هم خود را جنگنده نشان داد ، پشت ضربه پنالتی ایستاد و تور دروازه مس را به لرزه در آورد تا نتیجه را یک بر صفر به سود تیم تازه وارد لیگ یک رقم بزند.

اما این گل مانع بازی روان و جنگنده مس نشد و ۳ دقیقه بعد سانتر احمد جهان کهن از روی نقطه کرنر به بهرام رشیدفرخی رسید و با یک ضربه محکم سر ، توپ را به زیر طاق کوبید و نتیجه را به تساوی کشاند تا نارنجی پوشان را به ادامه بازی امیدوار کند.

بازی در نیمه اول با برتری مس و تهدید دروازه آرمان گهر توسط بهرام رشیدفرخی ، میثم تهیدست ، یاسر فیضی و هنر نمایی احمد جهان کهن و سنگربانی بی نقص داوود نوشی صوفیانی و اشتباه بزرگ  حسین حیدری در پایان نیمه اول بالاخره با نتیجه ۱ بر ۱  به پایان رسید.

در نیمه دوم ب نیز بازی خوبی را شاهد بودیم ، بازیکنان مس برای کسب ۳ امتیاز توان خود را به کار گرفته بودند . لحظات یکی پس از دیگری سپری می شد.

حملات و نفوذهای مس جواب داد و یاسر فیضی توپ را وارد دروازه آرمان گهر کرد تا مس را پیش بیاندازد.

اما ۲ دقیقه بعد با اشتباه مسلم خط دفاعی پورخسروانی بار دیگر توپ را وارد دروازه مس کرد تا بازی با نتیجه تساوی ادامه پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *