کرمان میزبان اردوی تیم ملی فوتبال نابینایان و کم بینایان

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان، کریم زاده سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان در حاشیه ی سومین مرحله ی اردوی تیم ملی فوتبال کم بینایان و نابینایان که با حضور مظلومی رئیس و حسین زاده دبیر فدراسیون، مرادی معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان و اعضای هیئت نابینایان استان کرمان در مجموعه ورزشی کم بنیایان و نابینایان واقع در خیابان گوهری انجام شد، خطاب به اردونشینان گفت: شما با کوشش و سختی هایی که تحمل می کنید، به دنبال این هستید تا همواره پرچم کشورمان بالا باشد و دل مردم، رهبر، خانواده و جامعه مان شاد شود.
او با اشاره به اینکه همه ی مسئولان کمک کردن به قشر معلولان را دوست دارند، چرا که هم سفارش ائمه است و هم سازمان جهانی می گوید، افزود: وظیفه ی مسئولان و مردم این است به جامعه ی معلولان کمک کنند، هر چند که با توجه به شرایط ممکلت امکانات محدود است.
کریم زاده تصریح کرد: همه امروز آمده اند به اعضای شاداب و پرطراوت تیم ملی نابینانیان خسته نباشید بگویند و اعلام کنند وظیفه ی خود می دانند برای شما حرکت کنند و در این راه از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.
وی با بیان اینکه اداره کل ورزش و جوانان و هیئت نابینایان استان کرمان تلاش می کنند تا شما اردوی خوبی در کرمان داشته باشید، ابراز امیدواری کرد: این اردو سرآغاز خوبی برای موفقیت های برون مرزی برای این تیم باشد.
سومین مرحله ی اردوی تیم ملی فوتبال کم بینایان و نابینایان متشکل از ۲۰ ورزشکار، مربی و سرپرست از ۸ مرداد جاری به میزبانی کرمان در مجموعه ورزشی کم بنیایان و نابینایان آغاز شده است تا پایان فردا چهارشنبه ادامه دارد.
صادق رحیمی و محمدرضا مهنی نسب به عنوان ورزشکار و ایمان فرح بخش به عنوان سرپرست نمایندگان استان کرمان در این اردوی آماده سازی هستند.
اردونشینان خود را برای مسابقات قهرمانی آسیا ـ انتخابی پارالمپیک که مهرماه به میزبانی تایلند برگزار می شود، آماده می کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *