یک شکست و یک تساوی حاصل رقابت تکواندوکاران مس برابر تیم های اول و دوم جدول

تیم تکواندو مس کرمان در ادامه رقابت های لیگ برتر تکواندو کشور در هفته های ششم و هفتم این رقابت ها برابر تیم های اول و دوم جدول به میدان رفت که یک شکست و یک تساوی حاصل کار این رقابت ها بود.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ در هفته ششم این رقابت ها که صبح دیروز در سالن فدراسیون تکواندو برگزار شد هوگوپوشان مس به مصاف تیم صدرنشین لوازم خانگی کن رفتند و در حالی که در آستانه برتری برابر این حریف قدر نیز قرار داشتند در نهایت برابر این تیم به تساوی چهار بر چهار دست یافتند.

برای تیم تکواندو مس در این رقابت نریمان مردانی در ۵۴ کیلو، صادق دهقانی در ۵۸ کیلو، رضا محمدی در ۶۸ کیلو و محمد رضا خانی در ۸۷ کیلو به پیروزی رسیدند.

در پایان این هفته به انتخاب کارشناسان رسمی فدراسیون تکواندو، آقای عبدالرشیدی سرمربی تیم تکواندو مس کرمان به عنوان بهترین سرمربی هفته انتخاب شد.

در مسابقه هفته هفتم این رقابت ها که بعداز ظهر دیروز برگزار شد، تکواندوکاران مس به مصاف تیم شهرداری ورامین رفتند که در رده دوم جدول قرار داشت و در نهایت این مسابقه با نتیجه ۶بر۲ به سود تیم ورامین به پایان یافت.

برای تیم مس در این رقابت احمد خسور فر در وزن ۸۰ کیلو و حسین قربان زاده در ۸۷ کیلو پیروزی کسب کردند.

در پایان رقابت های این دو هفته تیم تکواندو مس کرمان از مجموع ۶ مسابقه خود ۲ پیروزی، ۲تساوی و ۲ شکست را کسب کرد تا با ۸ امتیاز در رده پنجم جدول قرار بگیرد.

در رقابت های لیگ برتر تکواندو این فصل ۹ تیم در مسابقات حضور دارند که به صورت مجتمع با یکدیگر رقابت می کنند.

جدول رقابت های لیگ برتر تکواندو کشور در پایان بازی های دیروز:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *