شتابان به سمت بالای جدول

تیم فوتبال مس کرمان با گل های تهی دست، بزرگ و قنبری با نتیجه سه بر یک در رشت میزبان خود تیم سپیدرود را شکست داد تا سه امتیاز شیرین خارج از خانه را کسب کند و به سمت بالای جدول شتابان حرکت کند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ مجتبی حسینی در این بازی مهم بیرون از خانه تیم خود را با ترکیب داوود نوشی صوفیانی، میثم تهی دست، حسین حیدری، مجتبی مقتدایی، امیر طاهر، مهران امیری، امین جهان کهن، حمید عسگری، مهرداد قنبری، شروین بزرگ و یاسر فیضی به میدان فرستاد.

تیم مس که از هفته های قبل نیز نشان داده بود هفته به هفته به مرز آمادگی نزدیک تر شده است و حالا با گذر از هفته های بازی های سخت، در فکر اندوخته کردن حداکثر امتیازات تا پایان نیم فصل می باشد، در بازی با سپیدرود هم بازی را کاملا محکم و برتر آغاز کرد و از همان ابتدا بر توپ و زمین میزبان خود مسلط شد.

مس با ضربه آزاد دقیقه ۱۰ قنبری نشان داد که در این بازی کاملا به دروازه حریف نظر دارد و برای رسیدن به آن بی تاب است و در دقیقه ۱۲خیلی زود به این خواسته خود هم رسید.

در این دقیقه برروی یک ضربه آزاد، توپ بلندی برروی دروازه سپیدرود ارسال شد که بزرگ با ضربه سر پاس دقیقی را برای تهی دست فراهم کرد تا مدافع پیشتاخته مس با ضربه سر دقیق خود به زیبایی گل اول بازی را زودهنگام برای مس به ثمر برساند.

در حالی که میزبان کاملا شوکه در بازی تهاجمی و محکم مس قرار داشت در دقیقه ۲۶ بازی تیم مس حریف خود را یک بار دیگر تسلیم کرد و دروازه این تیم را این بار با ضربه دقیق شروین بزرگ باز کرد.

حرکت زیبای طاهر با حمایت خوب قنبری مواجه شد تا پاس دقیق این بازیکن در پشت شش قدم به بزرگ برسد و مهاجم مس با شوتی دیدنی و زیبا گل دوم تیم مس را به ثمر برساند.

بعد از این گل مسی ها همچنان تسلط خود را بر زمین و تپ حفظ کردند اما کمتر آهنگ دروازه حریف را در پیش گرفتند تا توپ ها بیشتر در میانه زمین باشد و در این دقایق میزبان نیم نگاهی برروی دروازه مس هم داشت که شوت آقایی پور در دقیقه ۳۰ دروازه مس را تهدید کرد.

در نهایت نیمه اول با پیروزی دو بر صفر مس کرمان به اتمام رسید تا مسی ها نیمه دوم را با شرایط مطلوب آغاز کنند.

در سوی مقابل نادر دست نشان برروی نیمکت تیم سپیدرود در نیمه دوم تیم خود را انتحاری به زمین فرستاد و از ابتدای ۴۵ دقیقه دوم این میزبان بود که به سمت دروازه مس یورش می برد.

دو واکنش عالی از نوشی صوفیانی در دقایق ۴۸ و ۵۰ نشان می داد که مسی ها در نیمه دوم باید بیشتر مراقب حملات حریف باشند.

در حالی که بازی در زمین تیم مس دنبال می شد در نهایت در دقیقه ۶۸ میزبان موفق شد از بازی انتحاری خود به نتیجه برسد و یکی از گل های خورده خود را توسط جواد آقایی پور جبران کند.

برروی یک ارسال از سمت چپ برروی دروازه مس، بازیکن میزبان با ضربه سر دروازه مس را باز کرد تا برای ادامه این بازی کاملا امیدوار باشد.

حملات سپیدرود بعد از این گل بیشتر هم شد و در دقیقه ۷۰ مسابقه بازی تا آستانه تساوی هم پیش رفت اما حسین حیدری توپ بازیکنان سپیدرود را از روی خط برگشت داد تا برتری مس همچنان باقی بماند.

در حالی که مشخص بود مس در این دقایق برروی ضد حملات برنامه دارد در دقیقه ۷۵ نقشه مس به ثمر نشست و گل سوم این تیم به ثمر رسید تا خیال کرمانی ها راحت شود.

با اثر گذاری مثبت فیضی مدافع سپیدرود دچار اشتباه شد تا عسگری موقعیت یک سانتر عالی را داشته باشد و توپ خود را به زیبایی به قنبری برساند و این بار بازیکن خلاق مس با شوتی سرضرب و دیدنی گل سوم مس را در کنج دروازه سپیدرود ثبت کند.

با این گل خیال مسی ها راحت شد و میزبان ئیز در ۱۵ دقیقه پایانی عملا تسلیم شد تا مسی ها در آستانه کسب سه امتیاز شیرین قرار بگیرند.

پوریا غلامی در دقیقه ۷۹ جانشین عسگری شد و رشید فرخی نیز از دقیقه ۸۲ جای فیضی را گرفت و فرهاد سالاری نیز در دقیقه ۹۰ به جای بزرگ به زمین آمد تا برتری مسی ها در دقایق پایانی حفظ شده باقی بماند.

در نهایت تیم مس با ارائه یک بازی هوشمندانه و استفاده مفید از موقعیت های گل خود با یک نتیجه عالی در رشت سه امتیاز بسیار خوب را به حساب خود ریخت.

با این پیروزی مس کرمان ۲۱ امتیازی شد و به رده هفتم جدول رده بندی صعود کرد تا چشم به بازی های سرنوشت ساز هفته های آتی خود داشته باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *