تلاش و تشویق مس تا دقیقه نود

تیم فوتبال مس در روزی که می بایست با گل های زیاد استقلال خوزستان را در کرمان شکست دهد، تلاش خود را تا دقیقه ۹۰ و حتی بیشتر ادامه داد تا در روزی که هواداران مس نیز در ورزشگاه باهنر تا آخرین لحظه بازی تیم خود را حمایت کردند در نهایت در آخرین دقیقه وقت اضافه به گل پیروزی دست یابد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ در این بازی هواداران مس که تلاش همه جانبه بازیکنان خود را برای رسیدن به گل دیدند، با تمام وجود تیم خود را تا آخرین دقیقه بازی تشویق کردند تا در نهایت به حق خود در این بازی که گل شیرین سه امتیازی بود دست پیدا کنند.

در پایان این بازی هم عوامل تیم مس به همراه تماشاگران پرشور این بازی شادی ایسلندی مشترک خود را برپا کردند تا جشن این سه امتیاز را برپا نمایند.

پیش ار شروع بازی باشگاه مس کرمان تولد پیامبر اکرم و امام صادق (ع) را گرامی داشت و این روز را به همه مسلمین تبریک گفت.

در جریان بازی شیطنت بازیکنان استقلال خوزستان در اتلاف وقت و تحریک تماشاگران مس با اشارات خود موجب عصبانیت هواداران مس در این بازی شده بود.

مجتبی حسینی سرمربی مس کرمان که در بازی قبل اخراج شده بود در این بازی از روی سکو کار بازیکنان تیم خود را دنبال می کرد.

پاس گل بسیار مهم و حیاتی این بازی توسط امین جهان کهن برای شروین بزرگ ارسال شد که در ابتدا نام او به اشتباه ذکر شد که از این طریق عذرخواهی می نمائیم.

به نظر می رسید چمن ورزشگاه باهنر در بعضی از نقاط زمین کیفیت مطلوب سابق خود را از دست داده است که باید کارهای ترمیمی برروی آن صورت گیرد.

در پایان بازی یکی از بازیکنان استقلال خوزستان با پرتاب بطری موجب جراحت یکی از سربازان نیروی انتظامی شد که بلافاصله این موضوع از سوی یگان امداد حاضر در ورزشگاه پیگیری شد و برای بازیکن خاطی تشکیل پرونده گردید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *